• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Мала академія наук

МАН - мала акадімія наук.

/Files/images/foto/map.png

Всеукраїнські конкурси науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (далі – МАН) та наукових товариств учнів проводяться щороку на шкільному рівні, І (районному, міському), ІІ (обласному) та ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

2. Мета та завдання

1. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (далі – Конкурс) проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей України, виховання їх у дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.2. Основними завданнями Конкурсу є:

1. виявлення та підтримка обдарованих дітей;

2. залучення інтелектуально та творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи;

3. стимулювання творчого самовдосконалення дітей, учнівської молоді;

4. виявлення та розвиток обдарованих учнів та надання їм допомоги у виборі професії;
5. залучення їх до навчання у вищих закладах освіти країни;

6. формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя;

7. підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових, спеціальних та фахових дисциплін, прищеплення широким колам учнівської молоді навичок дослідницької роботи;

8 пропаганда сучасних досягнень науки, техніки та новітніх технологій, популяризація серед молоді робітничих професій;

9. залучення професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів вищих закладів освіти, працівників наукових закладів України до активної допомоги навчально-виховним закладам у справі поліпшення стану викладання дисциплін і підвищення рівня знань, умінь та навичок учнівської молоді.

Кiлькiсть переглядiв: 37